Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Używane konto iracing

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

hoopek

hoopek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Jak wiadomo Iracing nie jest tanią  grą, pomijając aspekt jakim jest  abonament to zawartość jak tory  czy samochody również swoje kosztuje. Zastanawia mnie aspekt zakupu używanego  konta, sam kilkukrotnie spotkałem się z ogłoszeniami gdzie ktoś zagranicą wystawiał swoje konto na  sprzedaż. Przyznam że w  iracing nie  grałem ale stosunkowo niska cena zakupu używanego konta  z odblokowaną zawartością wydawała się wielokrotnie kusząca. Zastanawia mnie jednak kwestia bezpieczeństwa  takiego zakupu,  czy  zmiana maila i hasła wystarczy  aby  ustrzec się przed oszustwem?  Chodzi mi o sytuacje w której były właściciel sprzedał konto, a następnie za pomocą opcji odzyskiwania hasła czy kontaktu z supportem konto odzyskuje i pozostaje z pieniędzmi Spotkał się ktoś kiedyś z taką sytuacją? 

Plupi

Plupi

Nałogowiec

• Moderatorzy
  • 1543 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Warunki użytkowania i umowa użytkownika zakazują sprzedaży i kupna kont. Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale pewnie kończy się banem, zwłaszcza gdy ktoś sam się z takim kontem podłoży supportowi.

https://www.iracing....terms-use-eula/

iRacing does not recognize the transfer of Accounts. You may not purchase, sell, gift or trade any Account, or offer to purchase, sell, gift or trade any Account, and any such attempt will be null and void.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych