Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Czy da się ogarnąć "zestaw" do 5 tyś ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

NewVision

NewVision

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Cześć ! 

Przymieszam się do swego pierwszego "zestawu" dla Assetto Corsa, najbardziej mam problem z wyborem komputera, bo totalnie się na tym nie znam i nie wiem jak do tego podejść. Czy może jest tutaj ktoś, kto mógłby poświęcić chwilę i coś doradzić ?

Dzięki :) 

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Cześć, zacznij od decyzji na jakim monitorze zamierzasz grać? Rozdzielczość i częstotliwość odświeżania zdeterminują zapotrzebowanie na wydajność karty graficznej a wtedy zostanie już tylko dopasować "całą resztę" w budżecie.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

NewVision

NewVision

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

@Mania

Cześć, zacznij od decyzji na jakim monitorze zamierzasz grać? Rozdzielczość i częstotliwość odświeżania zdeterminują zapotrzebowanie na wydajność karty graficznej a wtedy zostanie już tylko dopasować "całą resztę" w budżecie.

Bardzo dziękuje za odpowiedź, myślałem o czymś takim

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

potrzebował bym jeszcze kompa no i kierownicy 

rauf

rauf

Rozdzielczość 1080p nie powinna stanowić problemu dla większości komputerów z ostatnich lat a co dopiero czegoś z nowych generacji sprzętu.

Pod AC można powiedzieć, wszystko z proponowanych zestawów w necie powinno dać radę.

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

mrc

mrc

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaPolska

Ciekawe, że proponujesz rozpocząć od wyboru monitora.

Rzadko spotyka się budowanie całego zestawu na tym fundamencie.

rauf

rauf

Czy ja wiem, przy budowie zestawu kluczowa decyzja i zawsze o to pytam + jakie gry konkretnie.

Rig

PC

kratom

kratom

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów
  • STEAM ID:kratom
  • Origin ID:kratom1980
  • LokalizacjaBiałystok

Ja również uważam, że sprzęt wyświetlający obraz ma pierwszorzędne znaczenie. Co z tego, że w ACC wyciągam 105 klatek jak mam odświeżanie obrazu 60 Hz i muszę stosować synchornizację pionową by uniknąć tearing'u.

Pozdrawiam

-----------------

Mój zestaw: Playseat Challenge, TX-RW + Rally Wheel Add-On Sparco R383 Mod + TM Open Wheel Add-On, 3DR Hydro E-Brake.

Było: Xbox One

Jest: Acer Nitro N50-610 | i5 10400F | GTX 1660 Super 6GB | 16 GB RAM DDR4 2666 MHz (2 x 8 GB 1333 MHz) | 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych