Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Forza Horizon 2 - Nowinki, wiadomości i plotki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Przycinać to Forza 5 lubi, wystarczy spojrzeć do tyłu, albo włączyć telemetrie, typowa ścina. Nie sadzę żeby FH łapało aż takie klatkowanie, wkońcu to tylko 30 fps (stabilnych zsynchronizowanych)

A panowie redaktorzy nie rozumiejo na czym Driveatar polega skoro krytykują go przed premierą. Przecież to system który do standardowego algorytmu AI zaczytuje część informacji o przejeździe graczy. Ilu graczy zaczytał? Setkę beta testerów i pracowników studia? To znaczy, że jest mnóstwo kombinacji tor+auto które wogóle nie sa uzupełnione o DA...

DA potrzebuje paru tygodni żeby stanąć na nogi na ograniczonych torach, w otwartym świecie zapewne wielokrotnie dłużej - o ile wogóle to działa poza eventami.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

To jeszcze wracając do recenzji jakie się już pojawiły w sieci? Tutaj moim zdaniem zostało to dosyć fajnie podsumowane.

Szybcy i nudni to chyba idealny tytuł?  :haha:

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

"Przez pierwsze godziny grania nie chciało mi się w ogóle brać udziału w mistrzostwach, tylko bawiłem się tym otwartym światem. Do momentu, aż zorientowałem się, że praktycznie cała mapa wygląda tak samo i właściwie wciąż robię to samo. Owszem, to bolączka każdego sandboksa, tu jednak brakuje jakiegoś motywatora, który popychałby nas do dalszej eksploracji świata. Choć początkowo zachłysnąłem się tym otwartym światem, po kilkunastu godzinach grania miałem go serdecznie dość."

"Nie dajcie sobie wmówić, że "Forza Horizon 2" to coś na pograniczu symulacji i zręcznościówki. To 100% arcade. "

"Gra została w pełni przetłumaczona na polski język i o ile tekstom nie mam nic do zarzucenia, o tyle dubbing woła o pomstę do nieba. Aktorzy podkładający głosy na "Disney Channel" nie nadają się do gier. Koniec."  :lol: 

Szkoda tylko, że autor tej recenzji skupia się tylko na ocenie wersji dla X1  :bezradny: czyżby to były naprawdę dwie różne gry? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS VIP

• Redaktorzy
  • 1800 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Widocznie szkoda czasu na pisanie wrażeń o ile jakieś towarzyszą przy Forza Horizon 2 na Xbox 360 :?

24339541219_aa976f320e_o.png

rauf

rauf

Któryś raz o tej nudzie czytam i przyznac trzeba coś jest na rzeczy, dlatego staram się z eventu na event szybko skakać, bo jako fabuła to jakoś słabiej to się kręci niż w FH1.

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

rwe11

rwe11

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Dziś (7 Października) wychodzi dlc do Horizona 2 ale jedynie dla wersji Xboxe One. Mobil 1 Car Pack 

Oto co zawiera: 

- 2015 Jaguar F-Type R Coupe
- 2014 Jeep Cherokee SRT
- 2013 Renault Clio RS 200
- 1988 Volkswagen Scirocco 16v
- 1957 Maserati 300 S
- 1988 BMW M5 (free car)

Koszt 5 dolarów 

rauf

rauf

DLC Mobil 1 Car Pack

Rig

PC

rwe11

rwe11

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Takie lekko to nie Fair nie uważacie ?

rauf

rauf

Czemu mnie to nie dziwi? Z drugiej strony gracze x360 chyba i tak się ciesza że wogóle nowe gry się pojawiają?

Na X1 nie planuje zakupu żadnego DLC do FH2 chyba....chyba że dodatek rally czy większą mapą zaprezentują.

Rig

PC

rauf

rauf

FH2 chwilowo pomogła w sprzedaży konsoli, w ujęciu tygodniowym zanotowano wzrost o 25%.
Portal VGChartz donosi o następujących cyferkach

366 457 - łączna sprzedaż na świecie obu wersji

265 969 - sprzedaż wersji na X1

100 488 - sprzedaż wersji na x360

176 995 - łącznej sprzedaży przypadło na Amerykę Północną

138 260 - na Europę

The Microsoft first party title Forza Horizon 2 launched with sales of 366,457 units combined. The game is available for the Xbox One and Xbox 360. The majority of the sales were on the Xbox One where it sold 265,969 units. The game sold 100,488 units on the Xbox 360.

Nearly half of the sales were in the USA where it sold 176,995 units combined. The game also sold well in Europe with sales of 138,260 units.

The Xbox One also saw an increase in sales for the week. The console sold 179,014 units worldwide, which is a 25 percent increase week-on-week.

Forza Horizon 2 launched for the Xbox One and Xbox 360 on September 30 in North America and October 3 in Europe.

W komentarzach i na NeoGAF podkreśla się że VGChartz słynie z dość dużego rozrzutu jeśli chodzi o dane, także ulegnie to pewnie weryfikacji za jakiś czas.

Konkurencyjne dane podają sprzedaż łączną bliższą 250k. Trudno oszacować to na podstawie np. leaderbordu gry, gdyż nie każdy gamertag jest zarazem unikalnym użytkownikiem.

Rig

PC

rauf

rauf

25.10 mieliśmy mały update FH2, oto lista poprawek.

· The Wheelspin feature now includes a “Collect” option to allow players the option to collect the current prize and not spin again when multiple prizes are queued up
· In photo mode, players can choose which corner a Forza Horizon 2 watermark is placed on their screenshots.
· Players now have the option to remove all HUD elements when driving
· Audio issue with the Skyline GT-R R32 has been fixed
· Numerous exploits on circuit events have been fixed
· Crash when controller disconnected while using a headset is fixed

Ani słowa o przycinkach :(

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych