Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

iRacing - iRMS ogólnie o rozwoju usługi

- - - - -

212 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Lepiej późno niż wcale, wydawało mi się że dawno mamy wątek o icer...iracingu :P

Nowe GUI powinno ułatwić obsługę, a jest trochę opcji...

Odpaliłem to sobie z rok temu i jakoś mnie nie przekonało, pierwsze wrażenie - to etat, a nie gra.

Do tego dostęp mamy na zasadzie licencji, więc nie płacisz = nie jeździsz. Content niedostępny jest w tzw. singlu.

Na pewno zajrzę tam latem, szykuje się następny laserowy Ring, mają też licencję na serię Blancpain a to w sumie najlepsze co z motorsportu ostatnio oglądam.

1_zps5ch5tbnx.jpg

2_zpsgimlmmm0.jpg

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

rauf

rauf

Pod ten Ring nadchodzący odnowiłem sobie licencję. Parę rzeczy tam dodano ostatnio, dużo dobrego czytałem zobaczymy.

Z kodem zamiast 12$ miesięcznie (aktualnie promocja 50%)

PR-PE513

dałem 5$ za 3mc, więc więcej niż fair.

ir1_zpsnlbplobc.jpg

Cały content bazowy (reszta osobno płatna) to 7 aut i 10 torów zajmuje niecałe 5GB.

ir2_zpsjxeu3eju.jpg

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

quelus

quelus

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów
  • STEAM ID:Delilah
  • Social Club:quelus
  • LokalizacjaKraków

Kusi mnie też powrót do iRacing, aczkolwiek po wrażeniu z jazdy jakiego dostarcza project cars, nie decyduje sie ostatecznie.

Wyobraźcie sobie gdyby iRacing mialo fizyke i grafike taka jak project cars :>

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

iRacing ma coś, czego żadna inna gra nie ma - społeczność online.

Wchodzę ja sobie wczoraj online w R3E i co, pustk.

W iR zawsze można pojechac.

@Rauf, ten kod nie jest przypadkiem dla nowych użytkowników, czy zadziała też jako kontynuacja?

EDIT.

Doczytałem, for new members only.

Użytkownik Campo edytował ten post 18 maj 2015 19:11

rauf

rauf

Tak tylko dla nowych, po prostu założyłem następne konto.

Społeczność mają i inne gry, natomiast tam jest niezły system ratingowy, więc warto się starać jeździć czysto.

Osobiście i tak wolę jazdę klubową, lub ze znanymi sobie ludźmi.

Rig

PC

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Chyba się na nowo wciągnąłem, to wrażenie uczestnictwa w oficjalnych wyścigach, sporo aut na starcie (nawet w początkowych wyścigach), jazda w określonym "cup", a nie co chwilę innym autem, "bo gra zawiera prawie setkę i wszystkie trzeba objeździć" - iRacing jest specyficzny, ale daje sporo frajdy  :)

Użytkownik Campo edytował ten post 25 maj 2015 10:21

rauf

rauf

No parę osób bawi się iR, może coś napiszą z wrażeń, @Bart?

Tymczasem idą do przodu z aspektami symulacji, dynamiczne warunki na torze w opracowaniu

In Development // Dynamic Tracks

https://www.youtube.com/watch?t=123&v=WGF4iOSRt8I

Oczywiście trochę marketingu w tym jest, bo do kalkulowanych w czasie dynamicznych warunków przydałoby sie mieć chociaż cykl dobowy ze zmienną temperaturą toru, że nie wspomnieć zmian pogody jak deszcz (albo wiatr! tego jeszcze chyba nikt nie miał). Ale fajnie że się rozwijają nie tylko z fizyką auto/opona ale i od drugiej strony.

PS Assetto ma te zmienne warunki w postaci algorytmu podnosząceg lub obniżającego grip na całym torze, taka namiastka (bo w sumie można to załatwić czarowaniem gripem opon niech sobie też rośnie albo maleje).W Project CARS traski są prawie w pełni dynamiczne, tzn nagumowują się więc rośnie grip, zostają kawałki gumy gdzieniegdzie, temperatura się zmienia w zależności od pory dnia i słońca. Na to wszystko potrafi przyjść ulewa w różnych miejscach toru....Ciekawostka jak przyjdzie deszcz to zmywa te kawałki gumy i można je nanosić od nowa. Chyba nieźle jak na arkade?

Przypomniała mi się reklama Audi, BMW gratulujemy pierwszego napędu na 4 koła mamy taki od X lat :mrgreen:

edit: dokładnie tak to było

1

1.jpg

2

2.jpg

3

3.jpg

4

4.jpg

PS pCARS nie uważam tutaj za Bentleya broń boże

Rig

PC

Bart

Bart

Assetto Fanboy

• Moderatorzy
  • 962 postów
  • STEAM ID:bartbanach

Jak dla mnie jest fajnie, chyba ze wzgledu na to ze kazdy pierwszy lepszy wyscig jest na poziomie i bez troli. Grafika okej, gram na 1440p na maxa i oczu nie kuje. Ffb super i fizyka tez ok, choc uslizgi czasami zaskakuja ale chyba przez to sie bardziej koncetrujemy na czystej jedzie i jest lepsza zabawa.

Wspina sie w licencjach dosyc wolno a latwo spasc bardzo szybko. (lekarstwo na troli). Czasami potrafi wq***c ze ktos Ci pupke obije i punkty karne dostaniemy ale to sie rzadko zdarza. Mam dostep do konta kolegi ktory ma wykupione wszystko i testowalem wiekszasc autek i tylko cadilac cts-v wydaje sie strasznie kwadratowy i dziwny w prowadzeniu. Jezdze dopiero pare tygodni wiec ciezko cos wiecej powiedzec.

Jedyny wielki minus to cena niby im wiecej sie posiada tym wiekszy mamy discount i dostajemy rozne kredyty w czasie sezonu to i tak jest bardzo drogo.

Wiatr w iracing jest i rzeczywiscie go czyc jak np. przejdziemy z testu na wyscig punkty dochamowania potrafia sie zmienic i na szybkich lukach potrafi wyniesc w miejscach gdzie wczesniej sie cisnelo na maxa.

4.jpg

PS pCARS nie uważam tutaj za Bentleya broń boże

A to Ian Bell (zwany w uk jako bell end) na zdjeciu pozdrawiajacy uzytkownikow pcarsow na ktorych zbil fortune ? sorry nie moglem sie powstrzymac  :lol: 

PS Assetto ma te zmienne warunki w postaci algorytmu podnosząceg lub obniżającego grip na całym torze, taka namiastka (bo w sumie można to załatwić czarowaniem gripem opon niech sobie też rośnie albo maleje).W Project CARS traski są prawie w pełni dynamiczne, tzn nagumowują się więc rośnie grip, zostają kawałki gumy gdzieniegdzie, temperatura się zmienia w zależności od pory dnia i słońca. Na to wszystko potrafi przyjść ulewa w różnych miejscach toru....Ciekawostka jak przyjdzie deszcz to zmywa te kawałki gumy i można je nanosić od nowa. Chyba nieźle jak na arkade?

Z tego co wiem to dopiero w pc2 ma byc zroznicowanie pogody na roznych czesciach toru. Z tym nagumowaniem tez pierwsze slysze?

Rig
PC

rauf

rauf

System ratingowy właśnie punktuje walącego jak i przyjmującego uderzenie, sporo krytyk na to, ale przynajmniej jest i trzeba się pilnować. Faktycznie wiatr jest, za dużo gier obczytywałem fizykę :okok:

Nie to fake oczywiście, gdzie członek zarządu by się tak wystawił :lol:

w pC opierałem się na odczuciach z online, deszcz pojawiał się nam w różnych sektorach, musiałbym sprawdzić na WMD. Nagumownie, resztki opon są.

Rig

PC

Rider

Rider

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

Oczywiście trochę marketingu w tym jest, bo do kalkulowanych w czasie dynamicznych warunków przydałoby sie mieć chociaż cykl dobowy ze zmienną temperaturą toru, że nie wspomnieć zmian pogody jak deszcz (albo wiatr! tego jeszcze chyba nikt nie miał). 

Wiatr jest w LFSie od ponad 10 lat a jego kierunek na każdym torze wskazują flagi. Jest możliwość wyboru 3 poziomów siły wiatru.

Użytkownik Rider edytował ten post 02 lipiec 2015 09:04

Rig

PC

Net

rauf

rauf

Tzn jest symulowany jakoś, odpowiedni dla pogody jak chmury to wieje mocniej a jak deszcz to wichura?

Rig

PC

Szymik

Szymik

Stały bywalec

• Moderatorzy
  • 479 postów
  • STEAM ID:szymik
  • Origin ID:Shymik

Tzn jest symulowany jakoś, odpowiedni dla pogody jak chmury to wieje mocniej a jak deszcz to wichura?

Nie, ustawiasz to i w multi też to działa z poziomu serwera a co ważne ma duży wpływ nq v max zachowanie w zakrętach itp. LFS jest pod tym względem dużo z przodu przed obecnymi simami

Użytkownik Szymik edytował ten post 02 lipiec 2015 09:45

rauf

rauf

OK 60% toru mają gotowe.

iRacing Nurburgring Nordschleife TV Cam Replay

https://www.youtube.com/watch?t=30&v=fHnZlTsisro

Przegapiłem ustawienie autosubskrypcji i pobrało mi 30$ za następne 3 mc...

Ciekawe czy można to wycofać via Steam jak inne? Wolę sobie dostęp raz na jakiś czas w promocji wykupić.

Rig

PC

rauf

rauf

Opóźniony Ring zawita dopiero w grudniu, miał być na lato.

The Nürburgring. Coming in December

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Teraz chyba każda gra musi mieć ten tor  :D ?

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych