Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

F1 2014

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Kriss jak możesz skrobnij jakąś recenzję F1 2014 na X360 :prosi:

PC

Rig

Flickr

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Najpierw trzeba to cacko odpalić  :D

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Pojeździłem wczoraj chwilkę w F1 2014. Kilka czasówek dla zapoznania się z fizyką i torem, kilka wyzwań, szybkie GP itd. I przynam, że nie jest tak źle. Oczywiście można się czepiać tego czy tamtego ale całośc prezentuje się całkiem przyzwoicie. Jak wyłączymy wszystkie wspomagacze to naprawdę czuć różnicę w prowadzeniu vs np. 2013. Już nie można z pełnym gazem tak łatwo pokonowyć ciasnych zakrętów bo uslizg gwarantowany więc wymaga to nabrania wprawy. Słychać piszczące opony no i ten niesamowity śmieszny dzwięk turbiny... masakra ale można się przyzwyczaić.

Co mi się nie podoba. No cóż Sezon 2014 wprowadził wiele zmian więc i CM również postanowiło pójść tym śladem. 

W F1 2014 nie zobaczymy:

• szkoły jazdy z wyzwaniami do zaliczenia. Mnie się podobała ta zabawa i kompletowanie złotych odznak za zadania. Nie były jakieś trudne ale cała szkoła była przyjemna do zaliczenia. Teraz mamy w ramach tej szkoły jedne wyścig na Monza jesli dobrze pamiętam z 1 okrążeniem.
  • w probach czasowych brak opcji do ustawień skrzyni biegów. W tym sezonie zostały one zablokowane dla wszystkiech teamów więc i w grze tego elementu nie ma
  • brak KERS! więc jazda niby łatwiejsza ale ja polubłem tą zabawę z KERS! został nam więc tylko 1 przycisk aktywujący DRS
  • brak dodatku F1 lata '90 :( szkoda bo fajnie było się przejechać tymi bolidami na różnych torach
  • nadal brak możliwości przejechania poprzednich sezonów, czemu? 
  • numery startowe pomino zmiany w sezonie 2014 nadal sa po staremu!
  • pewnie coś jeszcze przeoczyłem, więc jak znajdę to uzupełnię

Co cieszy?

• słychać Borowczyka, ale jest go tyle, że równie dobrze mogło by go nie być. Bo już w trakcie wyścigu twój inżynier pozostał bez zmian.
  • bolid w wyłączonymi asystami prowadzi się znacznie bardziej realnie i wymaga większej koncentracji
  • słychać pisk opon oraz turbinę (więc całkiem relanie jak w obecnym sezonie)
  • troszkę ładniej wygląda i mniej przycina
  • aktualne tory z sezonu 2014, Bahrain nocą! ale to musiało być!
  • mało? no właśnie...  :bezradny:

W sumie to śmiało powinno to być sprzedawane jako DLC do gry F1 2013 a nie oddzielny produkt! Ale produkt można śmało określić jako 100% arkadówkę więc nadal daje dużo przyjemności z jazdy i to chyba dla każdego (Rauf ciebie tu nie wymieniem :P ).
Nie sprawdzałem jeszcze trybu multi ale chyba wygląda bez większych zmian.

Może kolega Kubika, który przestestował już multi w lidze podpowiedział by tutaj jakieś detale i widoczne zmiany? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"

Rig

PC

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Czyli wszystko zgodnie z planem :cool:

Dopisz wyraźnie że o x360 piszesz! Leci kciuk za dobrą reckę.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

A to akurat testowałem na PC  :haha: bo ku mojemu zdziwieniu gra pojawiła się u Jacka  :mrgreen:

Rig

PC

Kubika

Kubika

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • STEAM ID:Kubika
  • LokalizacjaElbląg

Ładnie wszystko opisałes :tak: , ze swojej strony mogę dodać, że gra mnie troszkę rozczorowała ale jako wielki maniak F1 musiałem ją mieć.

Codemasters zrobiło krok w tył, tak jak wspomniałes brak trybu Classics jest niemiłym posunięciem  pewnie wróci w edycji 2015 już w marcu. Co do trybu multi to praktycznie jest to samo, nie zauważyłem jakiś zmian. Niestety problemy z serwerem to ciągle bolączka tej gry, zerwane połaczenie czy latające bolidy to norma i nie wydaje mi się, że to tylko wina słabego łacza niektórych graczy.

Jednak mimo tych wad każdy fan gier F1 musi ją kupić bo jednak jazda z przyjaciółmi online daje dużo frajdy, tryb kariery czy zdobywanie odznak to fajny trening przed jazdą z najlepszymi graczami w sieci a rywalizacja jest przednia :D

rauf

rauf

To ja mam pytanie, po co kupować tą grę, skoro poprzednia wygląda taka samo, ma dużo bogatszą zawartość a nowe skiny, dźwięki czy tory można dodać sobie modami do wersji 2013?

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Dobre pytanie, pewnie można ale już w trybie online z resztą nie pograsz. Bo pewnie wszyscy by musieli sobie takie mody zainstalować. No i ta opcja tylko dla PC a nie dla konsol na których również wyszła ta gra. Ot taki urok marketingowych zagrywek. Ciekawe więc co przyniesie F1 2015? 

Rig

PC

Kubika

Kubika

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • STEAM ID:Kubika
  • LokalizacjaElbląg

Jednak ludzie kupują, ta seria coś jednak w sobie ma i graczy ciągnie do nowego tytułu wiadomo można wgrac mody 2014 i też śmigać ale w online chyba nie da się już pograć chodz do końca nie jestem pewnien. Jeśli ktoś wytrzyma do marca :)  jego sprawa ale prawdziwy gracz, który gra w multi kupi na pewno no i tryb online w F1 2013 straci dużo graczy bo Ci już grają w edycje 2014 bo z doświadczenia wiem, że rzadko powracają do starszej wersji.

Co do F1 2015 to napewno będzie ładniejsza, graficznie powinna powalic swojego poprzednika bo gra ma wyjść na nowe generacje konsol ale wiadomo nie o grafikę tu chodzi tylko o dobrą fizykę, niedługo sie okaże a póki co grajmy w F1 2014 :)

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Kubika może jakiś trening zaproponuj w większym gronie?  Wczoraj testowaliśmy lobby w AC więc jak masz dzisiaj chwilkę to zapraszamy bo chyba będzie kolejny dzień testów :fanatec: . TS jest już aktywny z menu górnego. Jak coś to pewnie się złapiemy na steamie. 

Rig

PC

Walicki34

Walicki34

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 85 postów
  • STEAM ID:Walicki34
  • Xbox Live:Walicki34
  • LokalizacjaWarszawa

Panowie mam takie pytanko. Chciałbym sobie pojedźić trochę F1 i planuje kupić albo F1 2013 lub F1 2014. Która wersja będzie lepsza?

16232838275_2ef6ca27b0_o.jpg

"Winning is everything. The only ones who remember you when you come second are your wife and your dog.”

Damon Hill

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Obie są niezłe i nieznacznie się różnią. Wiadomo inny sezon inne zmiany w regulaminie ale sam poziom prowadzenia bolidów bardzo podobny. Daje dużo frajdy z jazdy ale to nadal solidna gra arcadowa a nie symulacja. 

Rig

PC

rauf

rauf

F1 2013 Classic Edition, 14 to tylko update malowań, silników itp za to bez opcji na stare tory. Faktycznie nowa to będzie edycja 2015.

5318469541211863711.jpg

Rig

PC

Walicki34

Walicki34

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 85 postów
  • STEAM ID:Walicki34
  • Xbox Live:Walicki34
  • LokalizacjaWarszawa

No chyba nie w tym wątku ;) ale dzięki za info ....w sumie to mi się ten sezon 2014 wcale nie podobał ...więc łyknę f1 2013 w jakiejś promocji :tak:

Użytkownik rauf edytował ten post 10 styczeń 2015 14:46
poprawione, my bad ;)

16232838275_2ef6ca27b0_o.jpg

"Winning is everything. The only ones who remember you when you come second are your wife and your dog.”

Damon Hill

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych