Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

SIMRACINGOWA GIEŁDA - sprzedam, kupię, oddam gratis

ZAKUPY

1303 odpowiedzi w tym temacie

Skolo

Skolo

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Witam, jestem zainteresowany kupnem pedałów od fanateca, z jednej strony chciałem docelowe droższe bo czemu nie, lepiej wyglądają, z drugiej nie mam jeszcze skila żeby tyle kasy na sprzęt wydawać, kupno używki to jakieś rozwiązanie ale zastanawiam czy te prawie 4 letnie nie są już na tyle zajechane że zbliżają się do końca swojego żywota, może ktoś podpowiedzieć jak to jest ze zużywaniem się tego sprzętu czy lepiej w tej samej cenie nówki elite LC czy V3 są na tyle lepsze i warte swojej ceny?

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Witam, jestem zainteresowany kupnem pedałów od fanateca, z jednej strony chciałem docelowe droższe bo czemu nie, lepiej wyglądają, z drugiej nie mam jeszcze skila żeby tyle kasy na sprzęt wydawać, kupno używki to jakieś rozwiązanie ale zastanawiam czy te prawie 4 letnie nie są już na tyle zajechane że zbliżają się do końca swojego żywota, może ktoś podpowiedzieć jak to jest ze zużywaniem się tego sprzętu czy lepiej w tej samej cenie nówki elite LC czy V3 są na tyle lepsze i warte swojej ceny?

Bierz v3. Za te cenę sam bym bral ale juz wczesniej kupilem csl.

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 608 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa
Cześć!
Do sprzedania pedały Fanatec ClubSport pedals V3 z damper kitem, oraz brake performance kit
Pedały służą mi wyśmienicie od chyba 2017r., nigdy mnie nie zawiodły, choć pewnie przydałby się serwis dampera, olej do wymiany.
Dodatkowo dorobiłem na wszelki wypadek dodatkowe elasometry w razie gdyby brake performance kit było trzeba zastąpić, dodaje w gratisie.
Cały komplet od producenta, osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu:
worms1976@gmail.com
Mile widziany odbiór osobisty.

Wysyłka 1250PLN
Odbiór osobisty 1200PLN

Obiecana fotka
71e8e4724bfc0098e013e059cba02777.jpg56f258c55315d0fc2d1f192da3809e85.jpg12a96913c10df043a7ef6da5e1a2b8ae.jpg73863d8682c4032a3671cda31217172c.jpg8df975df238c4a1eac7d4f39c84a8799.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Rig

PC

toch90

toch90

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
Kupię load cell do pedałów Fanatec ClubSport V3 i ClubSport Handbrake V1.5

Użytkownik toch90 edytował ten post 18 luty 2021 16:12

deeze

deeze

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Discord:pb67#4019
  • STEAM ID:deeze67
  • Origin ID:deeze67
  • LokalizacjaWarszawa

Przecież one od początku mają Load Cella :) Chyba że mówisz o samej części potrzebnej do wymiany, to musisz pisać do Fanateca (btw, nie wiem czy wiecie ale sam ten loadcell fanateca na rynku kosztuje grosze...)

EDIT: OK teraz doczytałem w innym wątku że faktycznie szukasz samej części. Dam znać jeśli znajdę coś takiego do wymiany.

Użytkownik deeze edytował ten post 17 luty 2021 19:26

Rig

PC

Twitch: PB67

bitru

bitru

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Witam, kupię CSL Elite Wheel Base

toch90

toch90

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
@deeze zgadza się, szukam samego czujnika :)

Do listy zakupów dopisałem jeszcze hamulec ręczny od Fanateca.

vancouver

vancouver

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

Szukam ręcznego, najchętniej Fanateca ale w grę wchodzą też inne produkcje

Zibil79

Zibil79

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów
NIEAKTUALNE !!

Witam,

do sprzedania mam hamulec ręczny firmy Fanatec v1.5. Sprzęt działa b.dobrze, jest na gwarancji do 18 czerwca 2021 r. Do ręcznego posiadam oryginalne opakowanie.
Cena jakie mnie interesuje to 400 zł + ew. koszty wysyłki, chociaż preferuję odbiór osobisty w Mysiadle k. Piaseczna, wtedy na miejscu można wszystko sprawdzić.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

NIEAKTUALNE !!

Użytkownik Zibil79 edytował ten post wczoraj, 17:23

SalwerJr

SalwerJr

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Discord:SalwerJr#1369
  • STEAM ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198157037823/

Witam mam na sprzedaż kierownicę Logitech G27 z shifterem. Stan bardzo dobry. Cena 700zł do negocjacji.

Pietja

Pietja

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
Na sprzedaż stelaż z fotelem

dawidov

dawidov

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
Sprzedam stelaż pod zestaw do sim racingu. Jest to mój projekt oraz wykonanie. Bardzo solidny oraz stabilny, nie wygina się podczas grania. Wykonany jest z profili stalowych, poziomowany na stopkach. Jest częściowo skręcany więc nie ma problemu z transportem. Posiada regulacje fotela na szynach, regulację poziomu kierownicy (55cm oraz 50cm wys.), regulację kąta pochylenia pedałów oraz odległości pedałów od kierowcy, regulację wysokości podstawki pod shifter i ręczny.
Całość jest przystosowana do sprzętu Fanatec (Clubsport Base v. 1.5, 2.0, 2.5, CSL Elite Base wraz z pedałami do wyżej wymienionych baz oprócz Podium Base) oraz Thrustmaster (bazy T300, T500, TS, oraz wszystkie pozostałe z rozstawem otworów montażowych 135mm oprócz bazy T150). Pedały Thrustmaster T3PA Pro, TLCM oraz wszystkie sprzedawane z wyżej wymienionymi bazami. Podstawka pod shifter (Fanatec shifter oraz handbrake, Thrustmaster TH8RS shifter oraz hydrołape homemade o rozstawie otworów montażowych 110 mm x 29 mm).
Wymiary stelaża po złożeniu:
Długość 150 cm
Szerokość 50 cm
Wymiary podstawy pod pedały:
45cm szerokość
35cm długość
Wymiary podstawki pod shifter i ręczny:
25 cm szerokość
20 cm długość
Waga 30 kg.
W skład zestawu wchodzi:
1. Stelaż
2. Podstawka pod shifter i ręczny
3. Szyny fotela Sparco
4. Mocowanie podstawy pedałów IRP
5. Podstawa pedałów
6. Plastikowe zaślepki do profili stalowych
7. Śruby montażowe
8. Stopki poziomujące

W razie pytań proszę pisać.
Stelaż nowy, nieużywany dostępny kwestia zapakowania i wysyłki. Wysyłka pobraniowa kurierem. Podana cena 999 zł. zawiera koszt przesyłki.

Zapraszam

Załączone pliki

Paweł Janasz

Paweł Janasz

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaWwa

Sprzedam płytę główną:

MSI X570 Gaming Plus na AM4 pod Ryzen. 

Kupiona 05-2020 na gwarancji. 

600 zł 

Edit: 

Jednocześnie poszukuje płyty na X299 LGA2066 z dobrą sekcją zasilania

Użytkownik Paweł Janasz edytował ten post wczoraj, 21:36

MSI X570 Gaming Plus + R5 3600 [custom loop] + 16GB 3200 MHz / GTX 1080Ti MSI Gaming X / Supremo FM2 750W / Xiaomi MI 34 144Hz curved 3480 x 1440p

Playseat Challenge + Thrustmaster TX

adek19

adek19

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Witam

Ma ktoś do sprzedania jakoś w miarę dobrą kartę graficzną w normalnych pieniądzach, żeby pograć w AC? 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZAKUPY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

3 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Zibil79, RobertoB23, adek19