Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Nowinki, plotki i oczekiwania na Gran Turismo 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS VIP

• Redaktorzy
  • 1800 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Oczywiście, że te są najlepsze ale to GT1, GT3 i GT5 były częściami, które robiły skok w górę, bo były jako pierwsze na dana konsolę. GT2, GT4 i GT6 były już mocno poprawione w stosunku do poprzedniczek przez co faktycznie są lepsze ale nie na tyle aby znowu  przyciągnąć taką sama masę ludzi jak to zrobiło GT5 ;)

Czy cokolwiek wspomniano na E3 o Gran Turismo 7 ??

24339541219_aa976f320e_o.png

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1407 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Niestety na konferencji Sony podczas tegorocznych E3 (cytując za PPE) "nie wspomniano nawet słowem o Gran Turismo 7, zwłaszcza, że w konkurencyjnym obozie szósta Forza zaczyna się rozpędzać".

Ogólnie konferencja Sony była dość biedna i raczej zawiodła oczekiwania, poza TYM: http://www.ppe.pl/ne..._guardian_.html:mrgreen:

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1312 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Chciałbyś, żeby pokazali zwiastun i "Winter 2016" na końcu?

Osobiście wolałbym, żeby zrobili jak Bethesda: zwiastun przed E3, a na targach gameplay i żelazna data premiery.

Naczekałem się na GT5 i GT6. Ciągle przesuwali premierę i mamili. Mi już wystarczy.

PS Dla The Last Guardian kupiłem PS3, kupię i PS4. Bardzo prawdopodobne, że w dniu premiery gry, ale to się jeszcze okaże.

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • PSN id:JankessPL
  • LokalizacjaGdynia

Skąd masz informację że to tradycja PD? Myślę że to niezamierzony efekt, dla mnie najlepsze części to GT2, GT4 i GT6 właśnie.

Nie bluźnij :P , GT1 jest najlepszą częścią Gran Turismo, wystarczy poczytać stare recenzję i jaki szok wywołała ta gra 

Użytkownik JankessPL edytował ten post 20 czerwiec 2015 17:58

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1407 postów
  • LokalizacjaKraków

GT1 jest najlepszą częścią Gran Turismo, wystarczy poczytać stare recenzję i jaki szok wywołała ta gra

Szczególnie w twojej pieluszce wtedy :P

Oczywiście jedynka była wtedy wielkim wydarzeniem, bo do tamtej pory na owe czasy nikt nie zrobił tak dopracowanej, rozbudowanej i oddającej realizm gry wyścigowej. Ale potem pojawiła się część 2, która była jeszcze bardziej dopracowana i dopieszczona, więc była lepsza - ot cała filozofia ;) Ten schemat powtarzał się przy premierze serii na każdym następnym Playstation. Ale o tym napisał wyżej Angello, więc nie będę się powtarzał ;)

Dołączona grafika

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1407 postów
  • LokalizacjaKraków

Dawno nic tu nie wrzucaliśmy, a w międzyczasie pojawiło się kilka ciekawostek i informacji w temacie GT7. Niniejszym podsumowuję je poniżej (za dużymi serwisami gamingowymi)

• Studio pracuje nad dokładnym rozwiązaniem problemów z fizyką zderzeń samochodów. W projekcie pojawi się większa liczba samochodów premium, ale Yamauchi nie chce aktualnie mówić o liczbach.
  • Polyphony Digital pracują nad poprawieniem sztucznej inteligencji oraz jej reakcją na sytuację i wydarzenia na torze
  • Planowana jest aplikacja mobilna, która będzie wchodziła w interakcje z grą na konsoli
  • W przygotowaniu jest narzędzie renderujące dźwięk na podstawie otoczenia w modelu 3D

A ostatnio Shuhei Yoshide (szef SCE Worldwide Studios) zapytany w wywiadzie czy w przyszłości zobaczymy Gran Turismo działające w sprzężeniu z goglami PlayStation VR odpowiedział: "Przeprowadziliśmy wiele testów, niektóre gatunki działają świetnie. Jednym z nich są wyścigi samochodowe. Więc kiedy Gran Turismo pojawi się na PS4, chciałbym by gra wspierała PlayStation VR"

PD nadal podtrzymuje datę premiery na drugą połowę 2016r.

Jak dla mnie informacje bardzo ciekawe, szczególnie intrygująco brzmi ta o dźwiękach i goglach VR. GT5 posiadało możliwość grania w 3D, ale niestety funkcja ta była mało dopracowana i prawie nikt z niej nie korzystał, GT6 już jej nie oferowała. Mam nadzieję, że GT7 w goglach będzie oferowało coś więcej. Jeśli będzie ofkors ;)

PS. Jak macie jakieś inne informacje na temat 7 części GT, których tu nie podałem to śmiało zapodawajcie :)

Dołączona grafika

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 638 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Ciekawe czy planują jakieś zmiany w fizyce i zachowaniu aut oraz w jakości ffb - pCars pokazało, że można, AC jak wejdzie na konsole - prawdopodobnie też; chyba, że jednak GT7 jako exclusive konsolowy celuje raczej w pada i kanapową zabawę, niż kierownicę.

Właściwie niech wszystko przeniosą, ale na wymiar nextgenowy - auta premium, grafika, dźwięk, modele, photo mode, fizyka + zachowanie aut - i temat pozamiatany: na kolejne lata będzie to najlepsza ścigałka na rynku :). Dla niej jednej jestem gotowy kupić PS4 (lub PS5, jak się PD nie pośpieszy  :mrgreen: ).

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1312 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Mnie bardziej martwi sprawa braku wsparcia starych modeli kierownic. Nie uśmiecha mi się dodatkowy wydatek równowartości konsoli, żeby pograć jak człowiek.

Później korpoludki z Sony będą się dziwić, że słabo się sprzeda.

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 638 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Rajt. O tym zapomniałem. To w sumie koszt PS4 + kierownicy...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych