Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Temat pomocy: Logowanie i wylogowywanie


Logowanie
Jeśli chcesz się zalogować na konto użyj przycisku "Logowanie" widocznego w górnej części każdej strony.

Po wybraniu tej opcji należy wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło użyte podczas rejestracji. Zaznaczenie opcji w polu "Zapamiętaj mnie" pomaga w szybszym logowaniu się do konta. Nie powinno się jej stosować w przypadku gdy inne osoby mają dostęp do tego komputera lub jeśli korzystasz z publicznego komputera. 

Możesz również użyć opcji "Logowanie anonimowe". Administratorzy nadal będą cię widzieli jako online, jednak dla pozostałych członków nie będziesz widoczny.
 
Na koniec gdy już dokonasz wyboru dostępnych opcji użyj przycisku "Zaloguj".
Po zalogowaniu, wrócisz z powrotem do tego miejsca, co strona, którą wcześniej oglądałeś.


Nie pamiętasz hasła
Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz kliknąć "Odzyskiwanie hasła" link na stronie poniżej pola gdzie należy wspisać hasło. Zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie możesz wpisać swoją nazwę użytkownika (login) lub adres e-mail. Pamiętaj również aby dokładnie przepisać kod bezpieczeństwa widoczny na obrazku. Na adres mailowy otrzymasz wiadomość w treści "Odzyskiwanie zapomnianego hasła na SIMRACE.PL" gdzie będzie dostępny link za pomocą, którego dokonasz zmiany hasła. Jeśli nie widzisz maila o takiej treści sprawdź koniecznie folder i ustawienia treści Spam.
 
Zablokowane konto
Zauważ, że jeśli zablokowałeś konto wpisując złe hasło zbyt wiele razy, trzeba będzie najpierw odblokować konto, zanim będzie można użyć nowego hasła. W takim przypadku w celu uzyskania pomocy należy skontaktować się z administratorem. Odwiedź stronę Kontak (górne menu, więcej, kontakt)


Wylogowywanie
Aby wylogować się, kliknij na "Wyloguj" opcja dostępna w górnej części ekranu, z każdej strony.