Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * *

DiRT Rally oficjalnie debiutuje w pełnej wersji


Musiało minąć sporo czasu i updatów w Early Access, aby DiRT wyszedł z czeluści na światło dzienne.
Sporo wody w Wiśle musiało się przelać, aby DiRT Rally wyszedł z fazy otwartych testów. Dla przypomnienia ów gra pojawiła się w Steam Early Access w kwietniu 2015 roku.

Dzisiejszego dnia, tj. 7 grudnia oficjalnie w pełnej wersji debiutuje DiRT Rally na platformach PC w dystrybucji cyfrowej via Steam. Wydania pudełkowe PC oraz wersje na konsole PS4 i XBO pojawią się 4 kwietnia 2016 roku. Dodatkowo do gry wpadły trasy usadowione w Szwecji oraz dwa nowe auta - Volkswagen Polo Rally oraz Hyundai Rally.
Dostaliśmy również update v1.0 który wprowadza m.in. Steam Workshop, dzięki któremu gracze mogą teraz udostępniać sobie nawzajem ustawienia pojazdów.

Mamy również zwiastun premierowy:3 Komentarze

Dirt to największe zaskoczenie 2015 roku w kategorii gier samochodowych. I to naprawdę pozytywne.

Nic tak dobrze devom nie robi jak nóż na gardle widać. Musieli się spiąć i zrobić po prostu dobrą grę.

Da się?

Da sie :D

Bardzo da sie.