Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * *

Już dziś premiera DiRT Rally


Najlepiej oceniana rajdowa gra ubiegłego roku zawita dzisiaj na konsolach.
I nie tylko, bo dzisiejsza premiera nie należy tylko do konsol. Otóż wersja na PC w tym dniu zostanie wydana za pośrednictwem klasycznych pudełek z płytami, gdyż do tej pory DiRT-a można było jedynie kupić jako cyfrową edycję na platformie Steam. Więc mamy premierę na PlayStation 4, Xbox One oraz pudełkową edycję na PC. Co jeszcze?

Pisaliśmy o tym dwa miesiące temu, ale teraz o tym przypomnimy. Wraz z premierą gry, wszyscy nowi oraz dotychczasowi gracze DiRT Rally dostaną dużo zawartości do ogrania. Będą to między innymi aż 21 filmów szkoleniowych, które pomogą zarówno nowicjuszom jak i doświadczonym kierowcom, starą wersję Pikes Peak która cechuje się żwirową nawierzchnia, 3 kultowe malowania Colina McRae oraz 7 nowych pojazdów.

1 Komentarze

Ciekawe jak gra spodoba się na konsolach?