Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * *

Życzenia Świąteczne 2015 - Wszystkiego Najlepszego!


Powoli kończy się 2015 rok a z nim kilka naszych wyścigowych sezonów.
Słowem najwyższa pora na Życzenia dla naszej społeczności!
Wesołych Świąt i wyścigowego Nowego Roku od Simrace.pl

Dołączona grafikaAdministracja Simrace.pl z okazji zbliżających się Świąt życzy wszystkim miłośnikom simracingu zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiej wyścigowej zabawy w Nowym 2016 roku.

Samych najlepszych startów ale i zawsze mety w dobrym humorze, żeby każdy kolejny wyścig był wyzwaniem a co najważniejsze w dobrym koleżeńskim gronie!


Kolejny rok zleciał szybciej niż się nam wydawało. Na forum dużo zmian no i co najważniejsze przybyło nam sporo użytkowników i chętnych do wspólnej zabawy! Za co Wam serdecznie dziekujemy. Jak widać każdy znajdzie tu cos dla siebie ponieważ staramy się nie ograniczać do dyskusji o symulatorach ale również poruszać inne ciekawe tematy.

Co przyniósł nam minony rok? Chyba wszyscy się zgodzimy - dużo zabawy! Największą niespodzianką była bez wątpienia gra Dirt Rally a rozczarowaniem premiera Project Cars. Gry już trwale zaczęły pojawiać się na raty i nigdy nie wiadomo co otrzymamy w dniu premiery a co za pół roku. Sporo działo się również na rynku konsolowym. Przez cały rok na naszym forum prężnie działał klub Night Riders, organizując liczne ligi i eventy okolicznościowe na platformie Play Station. Jeśli natomiast mówimy o najbardziej realistycznych wyścigach i przy okazji niezwykle popularnych - tutaj zdecydowanie wygrało Assetto Corsa.
W przyszłym roku ma pokazać się i na konsolach, więc wróżymy jej wielką popularność w 2016.

Jak zauważyliście nie ograniczamy się jedynie do siedzenia na forum. Staramy się również łączyć społeczność miłośników gier simracingowych. Efektem tych działań były organizowane z Wykop.pl #ACLeague wspólne eventy pod nazwą „AC Team Battle”, które w kolejnym roku będą kontynuowane w nieco zmienionej formie pod roboczą jeszcze nazwą „Fun Race”. Więcej w tym temacie już niebawem. Kolejnym sporym projektem jest wspólna liga z kolegami z Simracing.pl. Już od stycznia startuje nowa duża liga w Assetto Corsa pod nazwą „KTM X-Bow Cup”.
Zapowiedziana jest też druga część sezonu w grze Dirt Rally. Promujemy także inne ligi jakie organizują koledzy z Drivecenter.pl i ligi „Stock GT86”.
Wszystkie te informacje znajdziecie na naszym forum lub w zapowiedziach na stronie głównej.

Przy okazji podsumowań bieżącego roku podziękowania dla całego mod teamu który każdego dnia dba o porządek na forum oraz dla naszego naczelnego redaktora kolegi GTR, który nie szczędzi czasu aby najważniejsze informacje trafiały na stronę główną. Również specjalne podziękowania dla kolegiów CorradoSKJ oraz Bart za pomoc i zaangażowanie w sprawy techniczne jak ustawienia serwerów pod ligi rozgrywane pod patronatem Simrace.pl

Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji i jeśli macie ciekawe propozycje co jeszcze możemy zmienić na lepsze, śmiało proponujcie na forum bądź bezpośrednio do organizatorów konkretnych lig. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły!

Jeszcze raz Najlepszego życzy Administracja i cały mod-team
Simrace.pl

0 Komentarze