Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Encyklopedia


Samochody, oraz ich klasy w Project CARS

04 maj 2015 21:04 | GTR w Encyklopedia

Mimo że lista pojazdów w Project CARS nie zachwyca ilością (wybacza to jednak ich jakość!) nasz portal pokusił się o stworzenie spisu klas pojazdów wraz z ich krótkimi, treściwymi opisami. W poniższym tekście znajdziesz podstawowe informacje o m.in. kartach, supersamochodach czy również bolidach, wraz z ich kilkoma zdjęciami.

Czytaj całość artykułu →    5 komentarzy    *****

Spis torów w Project CARS - lista wszystkich tras

02 maj 2015 01:03 | GTR w Encyklopedia

Nie ma co ukrywać i taić, że Project CARS posiada ogromną liczbę obiektów wyścigowych. Ponad 30 torów, z czego każdy posiada kilka wersji, pozwolą nam się ścigać na około 120 układach. W poniższym materiale możesz dowiedzieć się najbardziej podstawowych informacji o każdym z torów!

Czytaj całość artykułu →    4 komentarzy    *****

Ligi wyścigowe w Project CARS

29 kwiecień 2015 21:23 | GTR w Encyklopedia

Dostępnymi w grze pojazdami przyjdzie nam pokierować w różnych seriach i ligach wyścigowych. Poniżej znajduje się rozpiska zawierająca nazwę i krótki opis tych najbardziej prestiżowych, dostępnych w Project CARS.

Czytaj całość artykułu →    1 komentarzy    *****