Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

NNHL czeka na Ciebie!


Jesteś graczem Project CARS? Uwielbiasz północną pętle? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce, graczu. Nasze forumowe wyzwanie Nürburgring Nordschleife Hot Lap to miejsce dla zapaleńców, którzy są gotowi próbować ustanowić najwyższe rekordy w dowolnym aucie.
Zasady gry są proste - ustawiasz wszystkie asysty i wspomagacze na rzeczywiste, wchodzisz w tryb Próby czasowej wybierając dowolne auto, oraz odpalasz grę na Zielonym Piekle. Nie liczy się czy grasz na kierownicy, padzie, PC czy konsoli - jedyną restrykcją są tylko ustawione asysty na rzeczywiste.

Co to oznacza? Możesz dowolnie dłubać sobie w aucie. To, jakie wybierzesz opony, jak ustawisz sztywność amortyzatorów czy ciśnienie turbosprężarki zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
Jak wspominałem wybór aut jest dowolny. W odpowiednim temacie na forum mamy zapisane wszystkie tabelki - zarówno tą ogólną, gdzie są najszybsi przedstawiciele każdej klasy, oraz tabele w której walczą auta jednej, konkretnej klasy.

Ostatnia dosyć oczywista sprawa - okrążenie ma być czyste, i musi widnieć na ogólnoświatowej LB Project CARS - w innym wypadku, czas użytkownika zostaje usunięty.

Chętny? Zapraszamy na forum, gdzie na pierwszej stronie jest wszystko dokładnie objaśnione

KLIK


Czekamy na Ciebie!

1 Komentarze

Czytelne wprowadzenie do naszej ulubionej zabawy w lesie -,-