Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Project CARS przekroczyło próg miliona nabywców


Niebagatelny sukces Project CARS - sprzedano już ponad milion kopii gry.
W raporcie dostarczonym przez Iana Bella, czyli szefa Slighty Mad Studios, można wyczytać że ich najnowsza gra sprzedała się już w milionie egzemplarzy. Jest to ogromny sukces, zważając na to że gatunek gier simracingowych to produkty przeznaczone dla konkretnych graczy.

Jak mówi sam Bell:

Przez cały czas tworzenia gry, społeczność odgrywała zasadniczą rolę w jej kształtowaniu. Dzięki otrzymywanym codziennie komentarzom związanym z każdą kolejną wersją dowiadywaliśmy się, co wymaga poprawek, co warto zaimplementować, by ostatecznie opracować wyścigową grę marzeń. Nawet mając tak wiele pozytywnych opinii, dopiero po pierwszych recenzjach dotarło do nas, jak dobrze Project CARS zostało przyjęte przez media, profesjonalnych kierowców i graczy na całym świecie. Gra trafiła w ręce miliona graczy w bardzo krótkim czasie, co pokazuje, że zarówno nasz zespół, jak i społeczność, przez te wszystkie lata wykonali świetną robotę.Póki co nie wiadomo jaki procent sprzedanych kopii dotyczyły wydań konsolowych i pecetowych, jednakże wydawca gry - Namco Bandai - podkreśla, że Project CARS sprzedało się bardzo dobrze na konsolach Sony, jednocześnie stając się najwyżej ocenianą grą wyścigową na PS4.
Dodatkowo mamy się już niedługo dowiedzieć od studia informacji o dalszych planach związanych z Project CARS.

2 Komentarze

Jak chodzi o PS4 to nie bylo wczesniej zadnej gry wyscigowej w ktora mozna by bylo normalnie pograc bo Driveclub poza oszalamiajaca grafika nie oferuje czegos takiego jak chec scigania sie i przyjemnosc z grania :/

Szczerzę życzę kolejnych milionów sprzedanych egzemplarzy, bo widze po znajomych, ze jeszcze sporo moich znajomych czeka z zakupem.

Project Cars to gra z ogromnym potencjałem i marzy mi się aby posłuchali społeczność i stworzyli lakiernię :D

Wtedy to już przenośne TV z konsolą będę miął nawet w WC ;)