Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Wysoka sprzedaż kierownic - 'winowajcą' jest Project CARS


Jak widać premiera Project CARS spowodowała pustki na półkach sklepowych - i to nie tylko tych, na których stała gra.
Jak donoszą różne media, jakiś czas po premierze Project CARS zwiększył się popyt na kierownice. Sklepy zalała fala zamówień, do tego stopnia że niektóre sklepy całkowicie wyprzedały towar.
Najczęściej kupowane były kierownice kompatybilne z konsolami i PC - jak chociażby Thrustmaster T300 RS. Jak można wyczytać z portalu WMD, kierownica ta jest już niedostępna w większości sklepów na terenach kilku państw.

Cóż, my tylko możemy życzyć gratulacje osobom, które zdążyły kupić już swoje kierownice, i nie muszą się przejmować stresem związanym z kupnem.


http://www.youtube.c...h?v=vrlO2Se8eYk


Natomiast tym, którzy nie posiadają kierownicy lub mają już wyeksploatowany i stary model, studio SMS przypomina o konkursach. Niedawno zakończył się już jeden, polegający na próbie czasowej - The Bavarian Legend - aczkolwiek producent gry zapewnia że tego typu zmagań będzie więcej.

3 Komentarze

Ha też o tym czytałem, zmienia się po prostu rynek gier wyścigowych. Gry które nie tylko są symulatorami ale i świetnie wyglądają zachęcają do zostania z tematem wyścigów na dłużej. Myślę że szczególnie na konsolach będzie to nowa jakość, bo gracz z kierą nie wpada tylko się porozbijać (bez urazy dla padziarzy) ale musi nauczyć się faktycznie jeździć i zaczyna pewnie cenić tą umiejętność także u innych. A stąd już całkiem blisko do jazdy klubowej i zupełnie innego poziomu zanurzenia i zabawy w ściganie.

Dokładnie to - jak ktoś kupuje kierownicę, to zostaje z danym gatunkiem gier na dłużej ;)

Heh to sam się chyba stałem ofiarą tego spisku:) T300 RS zamówiona tydzień temu i zamiast oczekiwania 1-2dni to czekam 6 dni aż kiera dojedzie prosto z fabryki....Tak czy siak już jutro powinna być;]