Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Wyzwanie SMS-R wita Le Mans


SMS-R Driving Network Challenge, jak nazwa wskazuje jest wyzwaniem czasowym. Kolejna runda jest organizowana na słynnym torze Circuit de la Sarthe, i nie tylko.
Z powodu organizowanego w ten weekend 24-godzinnego wyścigu Le Mans, gracze mogą zmierzyć się podczas próby czasowej na wyżej wymienionym torze, za kółkiem auta klasy LMP1.

Kolejne dwie rundy to powtórka pierwszych wyzwań SMS-R. Ponieważ krótko po premierze gracze mieli problemy techniczne z Project CARS, wiele osób nie zdążyło zaliczyć swojego czasu. Oznacza to, że znów pościgamy się Formułą A na torze w Barcelonie, oraz autem klasy GT na Brands Hatch.

Warto wspomnieć, że SMS-R to nie jest zwykłe wyzwanie czasowe. Ścigać mogą się gracze wszystkich trzech platform, a ich czasy są umieszczane na jednej tablicy. W związku z tym gracze z całego świata zaczęli tworzyć drużyny e-sportowe rywalizując na dostępnych platformach.

Od siebie wspomnę, że jak na ironie po 5 i 6 rundzie czołówkę tablicy z przewagą ponad 50 punktów zajmuje gracz na konsoli, na której ponoć nie da się grać - Xbox One.


Przydatne linki:
Tabele na stronie Project CARS
Temat SMS-R na naszym forum

1 Komentarze

Super, że odtworzyli poprzednie wyścigi, teraz sobie na pewno nie daruje!