Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * *

Znamy plan wydawniczy Project CARS


Na oficjalnej stronie Project CARS, oraz ich profilu w serwisie Facebook można przeczytać od kilku godzin o ich planie wydawniczym.
Przyjęto nawet dla tego planu specjalną nazwę - On Demand - i są w nim zawarte plany dotyczące Project CARS. Oprócz tekstu przygotowanego na stronie gry, producent wydał również prostą, przejrzystą grafikę, która mówi o wszystkim.


Dołączona grafika

(kliknij aby otworzyć grafikę z pełnym rozmiarem)


Możemy się z niej dowiedzieć interesujących faktów. W Project CARS zawita:
  • 9 darmowych pojazdów
  • 6 darmowych paczek z malowaniami społeczności
  • 3 nieujawnione dotąd paczki DLC z samochodami
  • 5 torów
Dodatkowo, jak można wyczytać ze strony, aktualizacje mają poprawić wszystkie błędy zgłoszone przez społeczność graczy, poprawiony balans (?), rozszerzenie dostępnych opcji w grze oraz zupełnie nową zawartość.
Przyszły update ma zapewnić między innymi większy framerate na Xboxie One, naprawione wyświetlanie duchów graczy na PlayStation 4 oraz poprawić zachowanie AI na torze podczas deszczu na wszystkich platformach.

9 Komentarze

Całe to on demand zrobili żeby zewrzeć szeregi nowych graczy i słuchać uwag społeczności. Jak tu nie być fanem takiego podejścia? Zapowiada się naprawdę ciekawie, czekamy też na poprawki których przecież wyczekujemy, ale fajnie wiedzieć jak wygląda plan wydawniczy i czego się spodziewać. Mam podejrzenia co do 2-3 torów, ale 5???

Zdjęcie
Imperator360
20:27 09 cze 2015
Nie mają innego wyjścia. Wielokrotne przekładanie premiery w celu dopracowania gry a teraz ciągle potrzeba patchy aby to załatać wszystko.

Z chłodną głowa poczekam i zobaczę jak oni będą słuchać swojej społeczności, bo już Turn10 z Forza Motorsport albo Polyphony Digital z Gran Turismo też niby słuchało graczy a wyszło jak widać :P

Mają w planach dodanie jakiegokolwiek znacznika przeciwników będących wokół nas? Obecnie bez 3 monitorów ciężko ogarnąć lusterka boczne i z wyścigów robi się destruction derby.

Poza tym ciężko żeby nie dodawali nowych pojazdów. Obecnie w porównaniu do ich Shifta 2 wypadają strasznie blado. Skakać pod niebiosa można by, gdyby zastosowali politykę CDP Red, gdzie wszystkie DLC są darmowe a tutaj, dotychczas mieliśmy 1 przeciętne auto darmowe, a obok płatne DLC z ciekawymi pojazdami. To całe on demand to marketing jak każdy inny.

Na 3monitorach dużo lepiej nie jest, pamiętaj że nie ma pełnego wsparcia jeszcze więc jest 1 + 1 rozciągnięty.

Wskaźnik planują, przyjęli do wiadomości.

Co za porównanie do Wiedźmina? iRAcing, R3E, Assetto, Forza i GT też dają nowy content za free? Wake up.

Assetto - aktualizacje przynosiły nowe auta
Forza - nie grałem w 5 ale w części 4 było dostępnych kilka nowych popremierowych aut za free
GT - z tego co się orientuję to dodają jakieś "dream cary" producentów przygotowane specjalnie dla nich

Także pCars nie jest jakimś wyjątkowym cudem w tej dziedzinie. Wake up.


 

Minął dopiero miesiąc od premiery i na większość obiecanych rzeczy po prostu nie było jeszcze czasu. Wake up ;)

Zdjęcie
CorradoSKJ
20:21 10 cze 2015

Obiecanki cacanki Wake UP, Kunos też dużo obiecywało i co ? Problemów które są znane jeszcze z czasów NetKar-a do dzisiaj nie rozwiązano, zwalając winę na konsumentów. Marketing jak każdy inny, skoro tak wszyscy słuchają społeczności to dochodzę do wniosku, że jesteśmy jacyś dziwni, bo jakoś w większości nasza społeczność się zgadza co do tego jak gra tego pokroju powinna wyglądać, zgłaszamy uwagi, a wychodzi i tak coś innego, więc wychodzi na to, że więcej graczy oczekiwała czegoś innego.

Auta dodawane w DLC nie ukrywam, że są fajne ale ich dobór jest bezsensowny. Rozumiem Bentleya GT3, bo wzbogaca on paletę aut z tej klasy ale mercedes DTM nie ma konkurencji na torze. Gdzie jest BMW DTM i Audi DTM ja się pytam ?? Ile miesięcy będziemy czekac aby skompletować auta do ligi DTM ??

Wake up ;)