Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * *

ACC Big Grid GT3/GT4


SimRace.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na rozgrzewkowy wyścig rozgrywany już w najbliższą niedzielę, tj. 20 września 2020 r. na platformie Assetto Corsa Competizione.
Będzie to event w którym do wyboru są samochody klasy GT3 jak i GT4. We wspólnym wyścigu przewidzianym na 50 slotów może pojechać do 20 samochodów GT3 i do 30 w nieco wolniejszej kategorii GT4.

Areną zmagań będzie tor Kyalami położony w południowej części Afryki, w okolicach Johannesburga. Sam wyścig odbędzie się 20 września o godzinie 20:00 - poprzedzony będzie 45 minutową sesją treningową, oraz kwalifikacjami o długości 15 minut. Od zielonych świateł do flagi w szachownicę kierowców będzie czekać 90 minut twardej walki o pozycje.

Wraz z wyścigiem rusza również nasza nowa strona przeznaczona do organizacji wyścigów oraz lig. Kierowcy będą mogli tam się zarejestrować, zapisać do wyścigów, śledzić wyniki prekwalifikacji oraz rezultaty wyścigów i wspomóc inicjatywę. Dla tych, którzy nie mogą wystartować w wyścigu przewidziana jest transmisja na żywo na naszym kanale YouTube.

esport.simrace.pl - zapisy, wyniki preq live oraz wyniki wyścigów

Temat na forum

Link do kanału YouTube z transmisją na żywo

0 Komentarze