Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
- - - - -

Aktualizacja 1.36 do Gran Turismo Sport


Oprócz nowej zawartości dostaliśmy też kilka ciekawych opcji.
Gran Turismo Sport jako ekskluzywny tytuł na konsoli PlayStation 4, już od czasu premiery oferuje comiesięczne aktualizacje z mnóstwem nowych rzeczy. Tym razem dostaliśmy nieco mniej aut niż zwykle, jednak deweloperzy dodali kilka ciekawych ficzerów jak manualna aktywacja systemów KERS, DRS czy tryb wyprzedzania. Co ważne, systemy te nie są dostępne tylko w nowych autach, a także w samochodach dodanych wcześniej - jak na przykład bolid Formuły 1, którym jeździł Lewis Hamilton.

Jeżeli chodzi o nową zawartość to mamy pięć nowych aut:
  • Ferrari 250 GT Berlinetta passo corto CN.2521 ’61 (N300)
  • Lamborghini Countach 25th Anniversary ’88 (N500)
  • Lancia Stratos ’73 (N200)
  • Super Formula Dallara SF19 Super Formula / Honda ’19 (Gr. X)
  • Super Formula Dallara SF19 Super Formula / Toyota ’19 (Gr. X)
Jak widać - same klasyki oraz dwa bolidy najwyższej klasy wyścigów aut jednomiejscowych w Japonii, czyli Super Formuły - znanej kiedyś jako Formula Nippon.


Oprócz wyżej wspomnianych rzeczy, do gry standardowo dodano nowe tła dla trybu fotograficznego, mistrzostwa z udziałem nowych pojazdów w trybie GT League i kilka innych.

0 Komentarze