Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Bałtycki Szlak zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu


Najnowszy dodatek do ETS 2 z ustaloną datą premiery.
Studio SCS Software zapowiedziało niedawno datę premiery najnowszego dodatku do Euro Truck Simulator 2, który nazywa się Beyond the Baltic Sea - co polski dystrybutor przetłumaczył na Bałtycki Szlak. Jak nazwa wskazuje, w tym DLC zwiedzimy ziemie okalające morze Bałtyckie, a są to m.in. południowa Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa oraz kawałek Rosji - obwody Pskowski, Kalingradzki oraz Leningradzki.

W dodatku znajdziemy 30 nowych lokacji, z czego najbardziej rozbudowany zapowiada się Sankt Petersburg. Do samych terenów krajów bałtyckich dostaniemy się drogą lądową (wymaga dodatku Ekspansja Polski), wodną ze Szwecji (wymaga dodatku Skandynawia) bądź Niemiec, dla osób które nie mają żadnego wcześniejszego dodatku.


Czego możemy się spodziewać po Bałtyckim Szlaku?
  • 13,000 kilometrów nowych dróg
  • Charakterystyczną architekturę państw bałtyckich
  • Wiele rozpoznawalnych miejsc jak np. stare budowle
  • Bałtycka wegetacja budująca klimat tych ziem
  • Nowe osiągnięcia do odblokowania

Dołączona grafika


Nowe DLC pojawi się w sprzedaży już 29 listopada z ceną wynosząca 69,99zł na platformie Steam.

0 Komentarze