Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Bentley Continental GT3, tor Misano oraz wsparcie dla VR


Za nami premiera drugiej aktualizacji AC: Competizione.
Tak, to już dzisiaj twórcy Assetto Corsa: Competizione udostępnili kolejną wersję swojego przełomowego symulatora, która wprowadza kilka nowych opcji, a spośród nich można wymienić między innymi:Jak wspominają twórcy na swoim oficjalnym forum, Bentley jest dosyć nietypową maszyną w klasie GT3. Jego ciężki 4-litrowy silnik V8 z dwoma turbosprężarkami jest położony na przedniej osi, co przyczynia się przesunięcia środka ciężkości ku przodowi, co zaś w efekcie daje gorsze właściwości jezdne - ciężki przód powoduje podsterowność jednocześnie zarzucając lekkim tyłem. Sytuację w pewnym stopniu ratują szersze opony na przedniej osi niż w autach z silnikiem umieszczonym centralnie, oraz mniej restrykcyjny regulamin w kwestii osiągów silnika, który wyciska aż 550 koni mechanicznych oraz 650 Nm w szerokim zakresie obrotów.

Dołączona grafika


Ciekawie również prezentuje się system rankingowy, który ma nagradzać czystą jazdę oraz karać tylko te osoby, które spowodowały poważne kontakty, a nie tylko w nich przypadkowo uczestniczyli - czyżby pstryczek w stronę iRacing? Dodatkowo podczas walki na torze kierowca będzie oceniany nie tylko na podstawie zdobytych i straconych pozycji - punkty będą przyznawane kiedy będziemy wisieć na zderzaku osoby, która będzie miała więcej punktów RC (doświadczenie wyścigowe), oraz tracić je w przypadku odwrotnego scenariusza.

Zapraszamy do komentowania pod spodem oraz na forum w temacie poświęconym AC: Competizione.

0 Komentarze