Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Dwa nowe tory i jeden bolid w iRacing


Legendarny japoński minutowiec w amerykańskim symulatorze.
Jak zapowiedzieli twórcy iRacing, już w grudniu w grze pojawi się kilka nowości - Tsukuba Circuit, Charlotte Roval oraz bolid Dallary F3, lecz zacznijmy pierw od torów. W aktualizacji sezonu pierwszego 2019 roku (który pojawi się... 4 grudnia) znajdą się dwa nowe tory, które znajdą się w portfolio gry. Co to oznacza? Że oba tory będą dostępne za darmo.

Tsukuba jest położona w prefekturze Ibaraki i jest jednym z najbardziej znanych i przyjemnych w jeździe krótkich torów - pętla jest podzielona na dwa warianty, 1000m i 2000m, które odpowiadają za długość okrążenia. Sam tor powstał w 1970 roku i ścigały się tutaj nawet maszyny japońskiej Grupy C.

Co do Charlotte Motor Speedway, jest to nowa wersja starego toru (która mimo wszystko pozostanie w grze podpisana jako wariant z 2016 roku), gdyż sam tor przeszedł ostatnio kilka zmian. Świeży laserowy skan posłużył jako baza, a na samym torze zauważymy między innymi inny pit-road, usuniętą trybunę na zakręcie nr 2 oraz ogólne zmiany w scenerii dookoła toru. Tor Roval liczy sobie 17 zakrętów, 2,3 mili długości okrążenia oraz owalny wariant do wyścigów NASCAR.


A co poza torami? W tej samej aktualizacji pojawi się również bolid Formuły 3 skonstruowany przez włoską firmę Dallara. F3 to jedna z najbardziej popularnych serii wyścigowych na całym świecie - jej warianty możemy zobaczyć w Europie, Ameryce, Azji czy Australii, co dało szansę wielu młodym i utalentowanym kierowcom na debiut w F1 czy IndyCar. Dallara F317 to następca wersji F312, która po kilku latach zaczęła wyraźnie odstawać w dziedzinie aerodynamiki.

Wszystkie wyżej wymienione nowości zostaną dodane do iRacing już 4 grudnia. Zapraszamy na forum do tematu poświęconemu iRacing.

0 Komentarze