Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * -

F1 2019 zadebiutuje już w czerwcu!


Codemasters śpieszy z premierą.
Premiera tegorocznej odsłony serii gier pod egidą Formuły 1 zbliża się wielkimi krokami. O ile zawsze produkt dostawaliśmy pod koniec wakacji, tym razem będziemy mogli zagrać już w czerwcu, a dokładnie - 28 dnia tego miesiąca. Póki co wiele więcej nie wiemy, choć z poniższego zwiastuna można wysunąć kilka ciekawych tez, zresztą zobaczcie sami:


Największą niespodzianką jest fakt pojawienia się sylwetki bolidu Formuły 2 pod koniec materiału. Czyżby kariera miała dać graczom możliwość awansu z F2 do F1? To wydaje się być całkiem dobrą decyzją, zwłaszcza, że bolid Formuły 2 jest taki sam dla wszystkich zespołów, a w kalendarzu znajdują się te same tory co w Formule 1 - tak więc nie będzie to specjalnie duży nakład pracy dla studia.

Sama odsłona ma być najbardziej ambitnym projektem z całej serii gier Formuły 1, ponieważ prace nad tą częścią rozpoczęły się już dwa lata temu. W trybie gry wieloosobowej ma się pojawić taki sam bolid dla wszystkich, stworzony od zera przy pomocy Rossa Browna oraz Pata Symondsa.

Jak mówią twórcy, F1 2019 pojawi się wcześniej aby dać graczom możliwość synchronizacji ich rozgrywki z tym co się aktualnie dzieje w sezonie królowej sportów motorowych. Gra pojawi się na PC oraz konsolach XBO i PS4.

Dyskusje społeczności SimRace.pl o grze F1 2019
:arrow: F1 2019 - zapowiedź i informacje

0 Komentarze