Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * *

Forza Horizon 4 z akcją w Wielkiej Brytanii


... i symulacją czterech pór roku.
W ubiegły weekend rozpoczęła się tegoroczna edycja największych targów growych o nazwie Electronic Entertainment Expo, na których rzecz jasna pojawili się przedstawiciele Microsoftu i studia Playground Games, które jest odpowiedzialne za serię Forza Horizon. Od premiery ostatniej odsłony minęły prawie dwa lata, więc cykl wydawniczy kazał wręcz oczekiwać kolejnej części Horizona na E3, i tak też się stało. Na konferencji Microsoftu pokazano zwiastun i kilka minut rozgrywki z najnowszej Forzy, które znajdziecie poniżej.


Jak widać na powyższym materiale twórcy reklamują przede wszystkim nadchodzącego McLarena Senna, umiejscowienie rozgrywki w Wielkiej Brytanii oraz cztery pory roku. Nad dokładnym miejscem rozgrywki trudno spekulować, z bardziej rozpoznawalnych budowli widać rzymski akwedukt, jednak nie można jednoznacznie powiedzieć w jakim rejonie się znajduje. Co ciekawe w jednym z ostatnich fragmentów zwiastuna widać motocykle, jednak najpewniej się znajdą się pod kontrolą graczy.


Co do samej rozgrywki, pomijając wyreżyserowany gameplay można zauważyć chociażby niszczące się obiekty - niepokoi jednak fakt, że kamienne murki zachowują się jakby były zbudowane ze styropianu... ciekawie prezentuje się zima, chociażby przez fakt, że otwiera dostęp do nowych miejsc, którymi są między innymi zamarznięte jeziora. Jak zapewniają twórcy, pogoda, cykl dobowy jak i pory roku będą zmieniać się dynamicznie.

Premiera planowana jest na 2 października na platformach PC oraz Xbox One.

wątek na forum
Forza Horizon 4 - plotki i zapowiedzi

4 Komentarze

O ile się nie mylę, śnieg i zima była już zaprezentowana w DLC do FH3 pod nazwą Blizzard Mountains i całkiem ładnie im to wyszło. Playground lubi tak testować część rozwiązań. Do FH1 wydali paczkę rajdową która przetestowała późniejszą jazdę offroad.

Nie wiem czemu ale pierwsza minuta Trailera kojarzy mi się z NFS 2:SE z bodajże 1997 roku :) 

Sam trailer wogóle koncentruje się głównie na wsi i wiejskich drogach, wyraźnie widać traktory, mniej lub bardziej oskryptowane zwierzęta. Ciekawe czy w grze znajdzie się większe miasto?

W FH3 tereny miejskie wyglądały przyznam najsłabiej, wszystko odgrodzone barierami, kiepskie tekstury, nieliczne statyczne pedsy. Trochę z czasów pierwszego Horizona.

Zgadza się.Ale gra i tak jest jak na arcade bardzo dobra.Szczególnie na xbox x