Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Forza Horizon 4 z dodatkiem Fortune Island


DLC z nowym miejscem gry.
Podczas konferencji X018, studio Playground Games niespodziewanie ujawniło zwiastun nadchodzącego dodatku do ich najnowszej Forzy Horizon 4. Dodatek jest zatytułowany Fortune Island i przeniesie graczy w całkiem nowe miejsce, które jest rzekomo największym obszarem spośród wszystkich wcześniejszych dodatków do wcześniejszych części Horizona. Tytułowa wyspa ma oferować bardzo ekstremalne warunki spośród których twórcy wymieniają chociażby wąwozy, drogi na zboczach klifów czy brukowane, górskie szlaki, z czego te ostatnią mają być bardzo kręte i będą idealnie nadawać się do jazdy bokiem.


Poza tym dodatek ma dostarczyć również kilka nowych i niezwykle ekscytujących warunków pogodowych jak sztormy, pioruny czy nawet zorze polarne! Twórcy wspominają również o tym, że ekstremalne warunki pogodowe wpłyną nawet na kształt krajobrazu poprzez przewracanie drzew. Niestety na ten moment wiemy niewiele więcej - nie wiadomo nawet, gdzie nowa wyspa będzie się znajdować, lecz patrząc na zwiastun możemy wywnioskować, że twórcy wzorują się na wyspach owczych tudzież wysepek położonych na północ od Szkocji.

Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji Forzy Horizon 4 jak i na forum do tematu poświęconemu DLC.

0 Komentarze