Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Klasyczne Porsche 934 Turbo RSR dostępne w R3E


Wraz z aktualizacją.
Race Room Racing Experiencie doczekał się kolejnej aktualizacji oraz nowego samochodu, którym jest wymienione w tytule Porsche 934 na homologacji Grupy 4.Jest to jedne z najbardziej klasycznych Porsche w historii - swoista sylwetka 911-tek już od ponad pół wieku zachwyca swoim pięknem, a w wydaniu czysto wyścigowym zapewnia niesamowite wrażenia. Model 934 odnosił sukcesy w rajdach, wyścigach i Le Mans, głównie dzięki swojej jednostce napędowej, która była zdolna osiągnąć 480 koni mechanicznych. Może się to nie wydawać dużo, ale 40 lat temu ta liczba robiła o wiele większe wrażenie, zwłaszcza kiedy dodamy do tej mocy narwane i trudne właściwości jezdne - tak bardzo charakterystyczne dla 911.

Dołączona grafika


Porsche 934 Turbo RSR jest pierwszym samochodem w nowo wprowadzonej do gry Grupy 4, której pokaźna ilość aut ma się pojawić w przyszłym roku. Samochód jest dostępny za 4€ bądź 7,77€ z kompletem malowań. Jeżeli chodzi o samą aktualizację, oprócz mniejszych poprawek w grze twórcy wprowadzili możliwość konfiguracji stawki samochodów w wyścigu z AI - do tej pory można było wybrać jedynie grupę aut, spośród której w wyścigu brały udział wszystkie auta tejże grupy.

Zapraszamy również na forum do tematu poświęconemu R3E gdzie możecie zobaczyć pełny changelog.

0 Komentarze