Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * *

Nadchodzi następca DiRT Rally?


Plotki i ploteczki, póki co nic oficjalnego.
W dniu wczorajszym pojawiły się małe przecieki na temat kolejnej gry rajdowej od Codemasters, a wszystko za sprawą Phila Millsa, pilota Pettera Solberga - kierowcy i mistrza WRC z 2003 roku. Phil na łamach serwisu Facebook udostępnił zdjęcie, w którym siedzi na motion-rigu i nagrywa kwestie pilota rajdowego, a oprócz tego podzielił się informacją, że gra nad którą aktualnie pracuje ma zostać zapowiedziana w przeciągu następnych 6 tygodni, a jej premiera jest planowana na początek 2019 roku. Skąd więc myśl, że to następca DiRT Rally?

Po pierwsze to opublikowana informacja została niemal natychmiastowo usunięta, jednak za sprawą portalu reddit zdjęcie zostało zachowane - a to właśnie ono jest tutaj głównym czynnikiem mówiącym o tym, że to będzie kolejna część DiRT od studia Codemasters. Internauci porównali te zdjęcie wraz ze zdjęciem Paula Colemana, który nagrywał kwestie pilota do DiRT Rally i to w takim samym pomieszczeniu.

Dołączona grafika


Pozostaje więc jedynie ostatnia kwestia - mamy do czynienia z kolejnym, zwykłym DiRT-em, czy prawdziwym następcą uwielbianego Rally? Tego niestety nie wiadomo, a jedyną poszlaką jest wpis pilota na Facebooku, który napisał że to najbliższa rzeczywistości gra z jaką miał do czynienia. Miejmy nadzieję, że chodzi właśnie o Rally!

Zapraszamy do komentowania poniżej oraz na forum w temacie poświęconym plotkom i zapowiedzi nowego DiRT-a!

3 Komentarze

Jeśli to kolejny Dirt Rally a nie Dirt5, to ciekawe co tak naprawdę zmienią i poprawią, szczególnie w kwestii fizyki. Codies to nie jest firma która lubi robić duże kroki, ale może tym razem wezmą sobie do serca liczne głosy społeczności?

Zdjęcie
KOWAL Mirek
12:09 09 sie 2018
Dobre fizyki i Codemasters? To byłaby nowość. Czy da się zarobić więcej na dobrych fizykach? Chyba raczej nie, więc po co się męczyć? Całe Codies. Bądźmy jednak optymistami.

Straszą w przeciekach że nowe F1 będzie poważniejsze, zobaczymy wkrótce jak to będzie.