Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Pierwsza implementacja trybu wieloosobowego w AC: Competizione


Trzeci build z wczesnego dostępu ACC.
Już dzisiaj, 14 listopada gracze Assetto Corsa: Competizione dostaną do swych rąk trzecią aktualizację gry, która wprowadza między innymi tryb wieloosobowy! Oczywiście nie na tym kończy się update, który wprowadza również:
  • Laserowo skanowany tor Paul Ricard położony w południowej Francji
  • BMW M6 GT3
  • Wyścigi endurance o długości 3 i 6 godzin
  • W pełni dopracowany pit-stop
BMW M6 GT3 to następca utytułowanego Z4, jednak w odróżnieniu od swoich ostatnich kilku modeli (M3 GTR, M3 GT2 i Z4 GT3) nie korzysta z uznanego, wolnossącego silnika V8 o oznaczeniu P60. W M6 można znaleźć jego turbodoładowanego następce, również w identycznej konfiguracji ale z nieco większą pojemnością - 4,4 litra. Dwie równoległe turbosprężarki w zależności od regulaminu mogą wycisnąć aż 585 KM, zaś moc ta jest przekazywana na tylne koła przez 6-stopniową sekwencyjną skrzynie biegów. Cały samochód waży około 1300 kg. Jak widać, M6 GT3 będzie całkiem podobne do ostatnio dodanego Bentleya, z którym dzieli identyczną jednostkę i klasyczny układ napędowy.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=PE8B6q2_gPU


Również dzisiaj na oficjalnym blogu ACC pojawił się wpis, z którego można wyczytać między innymi, że tryb wieloosobowy w dzisiejszej aktualizacji pozwoli tylko na uczestnictwo w sesji treningowej, zaś same serwery mają się różnić od AC1 tym, że lista aut nie będzie ustalona z góry - oznacza to, że przy dołączaniu do serwera gra nie będzie wczytywać wszystkich aut, co pozwoli na szybsze dołączanie oraz pewną swobodę w ustawianiu samego serwera. Jedyny minus jest taki, że kiedy inny gracz będzie chciał dołączyć, osoby na torze mogą odczuć małe przycinki.

Po dzisiejszej aktualizacji wzrośnie również cena gry - do tej pory mieliśmy cenę 89,99zł, jednak dzisiaj wzrośnie do 124,99zł. Warto pamiętać, że gra kupiona w usłudze Early Access to nie tylko wczesny dostęp, ale i odblokowana pełna gra po premierze bez żadnych dopłat - nawet jeżeli ktoś kupił Competizione w jeszcze niższej cenie.

Zapraszamy do komentowania pod spodem i na forum w temacie poświęconym Assetto Corsa Competizione.

0 Komentarze