Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
* * * * *

SimBin znowu podsyca


Czy doczekamy się kiedyś czegoś więcej niż pojedyncze zdjęcia?
Studio SimBin postanowiło pozdrowić wszystkich graczy życzeniami świątecznymi wraz z wcześniej nie widzianą grafiką Mercedesa-AMG GT3. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na ostatnie zdanie - widzimy się w 2019 roku. Może nadchodząca część GTR-a w końcu wyjdzie z cienia w przyszłym roku?

Póki co wiemy jedynie, że symulator obejrzała grupka osób za zamkniętymi drzwiami, jednak z nieoficjalnych wrażeń można było usłyszeć, że grze bliżej gatunkowi simcade niż pełnoprawnemu symulatorowi. Może to spowodowało ciąg dalszych prac nad grą pod kluczem, aby ta jednak mogła w przyszłości równać się z AC: Competizione, rFactor 2 czy iRacing? Rzekomo GTR3 miał zostać pokazany w tym roku na targach w Kolonii, co się jednak nie stało.

Dołączona grafika


Debiut GTR3 jest planowany na drugi kwartał 2019 roku. Zapraszamy również na forum do tematu poświęconemu grze.

2 Komentarze

Zdjęcie
SlipperyCorruptor
17:57 06 sty 2019

Są zbyt zajęci dojeniem Racerooma ;) Poza tym nie wystawią się na bezpośredni ostrzał ze strony Kunosów.Myślę że premiera najwcześniej na święta 2019 lub gdzieś początkiem 2020(moja bardzo optymistyczna prognoza).

Zdjęcie
Franz Maurer
23:43 14 sty 2019

Oby był dobry :) Bardzo miło wspominam GTR2  :) i te nieprzespane noce.... <3