Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Powrót do ślizgania


Powracamy do dorifto!
Po około dwóch latach przerwy nasz serwis powraca do driftingu w Assetto Corsie, tym razem pod szyldem Classy Sliders. Póki co dostępny jest tylko serwer publiczny przeznaczony do wspólnych treningów, ale z czasem pojawią się luźno organizowane eventy.

Czego można się spodziewać? Przede wszystkim luźnych spotkań - bez zbędnej nagonki, godzinnych treningów czy prób opanowania każdego uślizgu do perfekcji. Czym? Będą górować samochody w specyfikacji ulicznej, co oznacza moce do w okolicach 300 koni mechanicznych oraz dominacja aut z kraju kwitnącej wiśni - gdzie narodził się drift. Gdzie? Tak jak wyżej, dominować będzie znowu Japonia, ale z małymi wyjątkami. Fuji, wzgórza Sekia, Tsukuba, legendarne Ebisu czy nawet nasz polski Tor Wyrazów. Kiedy? Nie ma ustalonych godzin spotkań, jednak praktycznie codziennie w godzinach wieczornych ktoś znajdzie się na serwerze, nawet w porywach do 15 osób!

Classy Sliders ma swój dział na forum, jednak z racji szybkości grupa zdecydowała się używać do komunikacji Facebooka - grupa Classy Sliders na Facebooku.

0 Komentarze