Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Startuje liga European Porsche Supercup w R3E


Po DTM przyszedł czas na pucharowe 911-tki.
Po niedawno zakończonym sezonie DTM 2016 w RaceRoom Racing Experience, przyszła pora na coś nowego. Z przeprowadzonej ankiety wyszło, że gracze byli najbardziej chętni na pucharową wersję klasycznej 911-tki. Jej wcielenie z 2017 roku to kolejna ewolucja i wiele się nie zmieniło - nieprzesadna aerodynamika z ogromnym tylnym spoilerem, wolnossący silnik boksera w swoim charakterystycznym położeniu oraz niska waga. Wszystko to wystarczy, aby kierowca nie nudził się podczas jazdy.

Tory na jakich przyjdzie się ścigać kierowcom to:
  • Slovakia Ring / 14.03.19 (wyścig nie liczony do generalki)
  • Red Bull Ring Spielberg / 28.03.19
  • Hockenheimring / 11.04.19
  • Hungaroring / 25.04.19
  • Spa-Francorchamps / 09.05.19
  • Monza / 23.05.19
Harmonogram wygląda następująco: jak można zauważyć, wyścigi odbywają się w czwartki co dwa tygodnie, co daje dwa tygodnie czasu prekwalifikacji na przygotowanie się do wyścigu. W dniu wyścigu o godzinie 20:00 startuje trening, następnie o 20:40 kwalifikacje trwające 10 minut, po czym zaczynają się dwa wyścigi po 30 minut. O kolejności startów do R1 decydują kwalifikacje, zaś w drugim wyścigu zobaczymy na starcie stawkę w odwróconej kolejności.

Regulamin European Porsche Supercup

Temat do dyskusji

Zapraszamy do udziału!

0 Komentarze