Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Znamy datę premiery Assetto Corsa Competizione


Pełna wersja jeszcze przed wakacjami.
AC: Competizione tkwi w usłudze Steam Early Access już ponad pół roku - pierwsza wersja zadebiutowała we wrześniu 2018 roku. Od tamtej pory sporo się zmieniło - dodano kilka nowych pojazdów, torów, duże zmiany przeszedł system rankingu kierowców i wiele innych aspektów. Gracze przez dłuższy czas z niecierpliwością czekali na ogłoszenie daty premiery pełnej wersji, co w końcu się stało.

W serwisie YouTube na kanele 505 Games - będącym wydawcą Assetto Corsa Competizone - pojawił się dzisiaj wyczekiwany zwiastun z datą premiery. O ile nie będzie żadnych kolejnych obsuw, premiery możemy się spodziewać 29 maja tego roku.


Competizone to symulator wyścigowy na licencji wyścigów Blancpain GT3. W grze mają się znaleźć wszystkie samochody oraz tory (wykonane w technice laserowego skanu) z sezonów 2018 i 2019. Dodatkowymi atutami jest dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe oraz cykl dobowy.

Dyskusje społeczności SimRace.pl o grze AC Competizione
:arrow: Plotki nowości przewidywania - nowa gra Kunos Assetto Corsa Competizione

1 Komentarze

No nareszcie podali datę! To już wiemy kiedy w Italii kończy się 1 kwartał ;)