Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Kategorie


Świat Simracingu Kanał RSS 306 artykuły

Simracer debiutuje w wyścigach na Nordschleife!
sie 27 2021  26-letni kierowca wyścigowy, Damian Lempart, znany na forum SimRace.pl pod nickiem DamianL, zadebiutuje w zawodach na torze Nurburgring Nordschleife, w ramach serii RCN. Dla naszego kierowcy, który całą swoją przygodę zaczął od simracingu będzie to debiut w zagranicznych zawodach, po kilku sezonach w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Project CARS Kanał RSS 25 artykuły

Podkategorie
Samochody, oraz ich klasy w Project CARS
sty 06 2016  Mimo że lista pojazdów w Project CARS nie zachwyca ilością (wybacza to jednak ich jakość!) nasz portal pokusił się o stworzenie spisu klas pojazdów wraz z ich krótkimi, treściwymi opisami. W poniższym tekście znajdziesz podstawowe informacje o m.in. kartach, supersamochodach czy również bolidach, wraz z ich kilkoma zdjęciami.

Świat sportów motorowych Kanał RSS 33 artykuły

Finałowe zmagania simracerów w wyścigowym sezonie 2020
paź 08 2020  Już w nadchodzący weekend odbędzie się ostatnia, tegoroczna runda sezonu Mistrzostw Polski Endurance 2h w których udział bierze załoga kierowców znana w społeczności simracingowej – Adam Karkuszewski oraz Damian Lempart.

Motoryzacja Kanał RSS 14 artykuły

Kroniki motorsportu cz. 8: Od Grand Prix po legendarną, królową motorsportu
lis 18 2018  Kiedy po tragicznej II Wojnie Światowej zapanował w końcu pokój, organizacja CSI pragnęła powrócić do organizacji wyścigów Grand Prix, identycznych jak tych z okresu międzywojennego. Te, organizowane dookoła globu przeszły niesłychaną transformację, która zrodziła jeden z najbardziej legendarnych sportów motorowych na świecie – samą Formułę 1. W dzisiejszym artykule zagłębimy się w historię powstania mistrzostw F1, którą datuje się od 1946 do 1958 roku. Zapraszam do czytania!

Pozostałe newsy Kanał RSS 8 artykuły

Życzenia świąteczne od ekipy SimRace.pl
gru 23 2018  W imieniu całej kadry SimRace.pl chciałbym życzyć Wam radosnych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!