Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Kategorie


Świat Simracingu Kanał RSS 305 artykuły

Zapowiedź drugiego sezonu ACC Mixed Grid GT3/GT4
gru 16 2020  Po dobrze przyjętym formacie wyścigów wieloklasowych przyszła pora na powtórkę.

Project CARS Kanał RSS 25 artykuły

Podkategorie
Samochody, oraz ich klasy w Project CARS
sty 06 2016  Mimo że lista pojazdów w Project CARS nie zachwyca ilością (wybacza to jednak ich jakość!) nasz portal pokusił się o stworzenie spisu klas pojazdów wraz z ich krótkimi, treściwymi opisami. W poniższym tekście znajdziesz podstawowe informacje o m.in. kartach, supersamochodach czy również bolidach, wraz z ich kilkoma zdjęciami.

Świat sportów motorowych Kanał RSS 33 artykuły

Finałowe zmagania simracerów w wyścigowym sezonie 2020
paź 08 2020  Już w nadchodzący weekend odbędzie się ostatnia, tegoroczna runda sezonu Mistrzostw Polski Endurance 2h w których udział bierze załoga kierowców znana w społeczności simracingowej – Adam Karkuszewski oraz Damian Lempart.

Motoryzacja Kanał RSS 14 artykuły

Kroniki motorsportu cz. 8: Od Grand Prix po legendarną, królową motorsportu
lis 18 2018  Kiedy po tragicznej II Wojnie Światowej zapanował w końcu pokój, organizacja CSI pragnęła powrócić do organizacji wyścigów Grand Prix, identycznych jak tych z okresu międzywojennego. Te, organizowane dookoła globu przeszły niesłychaną transformację, która zrodziła jeden z najbardziej legendarnych sportów motorowych na świecie – samą Formułę 1. W dzisiejszym artykule zagłębimy się w historię powstania mistrzostw F1, którą datuje się od 1946 do 1958 roku. Zapraszam do czytania!

Pozostałe newsy Kanał RSS 8 artykuły

Życzenia świąteczne od ekipy SimRace.pl
gru 23 2018  W imieniu całej kadry SimRace.pl chciałbym życzyć Wam radosnych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!