Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Volvo VNL i nowe DLC do American Truck Simulator


Dwie pomniejsze nowości w symulatorze amerykańskich osiemnastokołowców.
SCS Software podzieliło się informacją, że Volvo ze swoim modelem VNL w końcu pojawiło się jako piąty samochód ciężarowy w grze. Jak wspominają twórcy, zabrało to zbyt dużo czasu, z czego większość to użeranie się z pozyskaniem licencji. Następne prace również zabrały na tyle dużo czasu, że Volvo zdążyło pochwalić się kolejną generacją VNL - która nota bene również pojawi się w swoim czasie w American Truck Simulator. Sama ciężarówka pojawi się w wersjach kabinowych 300, 730 i 780 (długość kabiny) z mnogimi opcjami modyfikowania naszej ciężarówki pod siebie, czyli coś z czego znamy SCS. Volvo VNL jak każda ciężarówka zarówno w ATS jak i ETS2 jest dostępna całkowicie za darmo w formie aktualizacji.


Co jeszcze? W grze pojawiło się DLC o tytule Special Transport, które jest swoistą wersją dodatku z kilkunastoma ładunkami ponadgabarytowymi znanego z Euro Truck Simulator 2. W tym DLC dostaniemy do dyspozycji zlecenia na transport takich rzeczy jak skrzynie ładunkowe ogromnych wywrotek, łajby czy nawet domy. Każde zlecenie będzie odbywało się przy pomocy policji i innych służb AI, które będzie blokować ruch drogowy dla naszego bezpiecznego przejazdu.


DLC jest dostępne do kupienia na platformie Steam w cenie 17,99zł. Zapraszamy również na forum do tematu poświęconemu American Truck Simulator.

0 Komentarze